Podarunek dla kierowców

Niemal każdego roku spora część społeczeństwa ma problemy z zakupem prezentów świątecznych. Chcielibyśmy kupić jak najtrafniejsze prezenty jednak nie mamy na nie żadnego pomysłu. Jeszcze ciężej jest, gdy prezent ma zostać zakupiony dla fana motoryzacji, dla kierowcy. Co takiej osobie kupić?

Pomysły na prezenty dla zmotoryzowanych

Prezent dla kierowcy powinien być atrakcyjny i przydatny. Możliwości jest naprawdę całkiem sporo, dużo jednak zależy od naszych finansów. Nie każdy może pozwolić sobie na zakup prezentu za kilkaset złotych. Czasami kilkadziesiąt złotych musi wystarczyć. Oto przykłady kilku ciekawych przedmiotów, które mogą spodobać się kierowcy.

Prezent na każdą kieszeń

Jeśli nie mamy pieniędzy na kosztowny prezent dla kierowcy, to możemy pomyśleć o czymś znacznie tańszym, a równie atrakcyjnym i ciekawym. Na przykład warto rozważyć zakup zestawu do montażu telefonu komórkowego w telefonie. Dobrej jakości uchwyt do telefonu, wraz z mocną ładowarką samochodową, to wydatek kilkudziesięciu złotych. Nie jest więc to bardzo wygórowana cena, a taki podarunek może naprawdę się podobać.
Ciekawym wyborem jest również transmiter FM. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu, możemy transmitować dźwięk z telefonu komórkowego do radia samochodowego. Każdy telefon będzie współpracował z każdego rodzaju odbiornikiem radiowym. Uruchamiamy transmiter, podłączamy go do telefonu przez port słuchawkowy, a w radioodbiorniku ustawiamy ustaloną częstotliwość radiową. Po chwili powinniśmy usłyszeć w głośnikach pojazdu dźwięk transmitowany prosto z naszego telefonu.

Droższy sprzęt w prezencie dla zmotoryzowanych

Jeśli stać nas na drogi prezent dla kierowcy, to wato rozważyć zakup nawigacji samochodowej. Dziś większość z nas posiada mapy w telefonie komórkowym. Taka typowa samochodowa nawigacja jest jednak znacznie lepszym urządzeniem z bardzo dokładną ilością map. Również ciekawym prezentem jest radio samochodowe 2-din, czyli stacja z ekranem, która zajmuje miejsce dwóch standardowych jednostek radiowych. Taka stacja pozwala na słuchanie plików mp3, video, podłączenie kamery cofania, a także wyświetlania nawigacji i różnego rodzaju danych z komputera samochodu osobowego. Zakup takich urządzeń wiąże się jednak z wydatkiem rzędu od 300 zł do nawet 600 zł za jedne z tańszych produktów. Te najwyższej klasy mogą kosztować nawet ponad 1000 złotych niezależnie od tego czy wybierzemy stację radiową 2-din, czy nawigację samochodową jednego ze znanych producentów.