Dostaniesz wypłatę siedząc w domu – ciekawa gra Lotto.

Co to jest Ekstra Pensja?

Jeszcze nie słyszałeś o tej grze proponowanej przez Totalizator Sport owy? Zasady są proste, a możliwość zarobku tym ciekawsza, że możesz wygrać comiesięczną pensję w wysokości aż 5000 złotych, wypłacaną przez okres nawet 20 lat. Brzmi kusząco, prawda? Poniżej znajdziesz szczegóły.

Możliwość jeszcze większej wygranej!

Dodatkowo, gra Ekstra Pensja może pozwolić ci wygrać aż do 50 000 złotych, wypłacanych przez 20 lat. Tak wysoka wygrana już padła w historii zakładów! Pojawiły się też wyniki po 10 000, 15 000 i 20 000 złotych. Ponadto interesującą opcją jest Ekstra Premia, czyli możliwość zwiększenia stawki i gry o płatną jednorazowo premię w kwocie 100 000 złotych. Możesz też zdecydować się na zwielokrotnienie stawki – obecnie możliwe jest pomnożenie wygranej razy 2, 3, 4, 5 lub 10, co daje maksymalnie aż 1 000 000 złotych nagrody w Ekstra Premii!

Jak grać w Ekstra Pensję i Ekstra Premię?

Zasady gry są proste – w dwóch bębnach losowane są ponumerowane kule, w pierwszym znajduje się ich 35, w drugim 4. Wystarczy wytypować 5 z pierwszego bębna i 1 z drugiego. Takie samo losowanie odbywa się dla gry Ekstra Premia, a gdy zdecydujesz się na tę opcję, to wybrane raz numery obowiązują dla obu gier. Przy prawidłowym wskazaniu wszystkich liczb i podstawowej wersji gry Ekstra Pensja – wygrana to 5000 złotych wypłacane przez 20 lat raz na miesiąc. Możliwości wygranej zaczynają się już od 2 trafień z pierwszego bębna i 0 trafień z drugiego – nagroda wynosi 5 złotych, ale już przy trafieniu na przykład 3 z 35 i 1 z 4 numerów dostaniemy 80 złotych (przy podstawowej opcji gry).

Jak niewiele może wystarczyć do szczęścia – ile to kosztuje?

Koszt pojedynczego zakładu to tylko 5 złotych, a w opcji z Ekstra Premią zapłacimy o złotówkę więcej. Decydując się na grę o wyższą stawkę, koszt zakładu rośnie odpowiednio do stawki gry, czyli płacisz 2, 3, 4, 5 lub 10 krotnie więcej. Oczywiście finalizując zakład, możesz zdecydować się na pozostanie w grze na dłużej, czyli od 2 do 8 kolejnych losowań. Możliwości wygranej są codziennie, a losowania odbywają się o godzinie 21:50 i można je śledzić na antenie TVP3 lub online.