Prawdziwa pasja

Cztery koła to coś, co naprawdę lubimy. Dla jednych to być może po prostu środek transportu, a dla innych wielka pasja. Dlatego też powstaje coś pięknego w postaci spotkań takich prawdziwych fanatyków samochodowych.

Auta fabryczne

Oczywiście niektóre auta mogą pozostawać przez całą swoją żywotność w niezmienionym stanie. No prawie niezmienionym. Oczywiście wykonywane są jakieś naprawy, zmieniane oleje i płyny. Dokonuje się wymiany opon. Generalnie niewiele się zmienia. Moc pozostaje ta sama, samochód jest praktycznie taki, jak był. No oprócz tego, że przybyło mu lat i może gdzieniegdzie wyszła rdza. Tak to już czasem bywa.

Auta modyfikowane

Niektórzy jednak lubią coś tworzyć. Jedni lepią z plasteliny, inni rzeźbią w kamieniu. A jeszcze inni, no właśnie tworzą wyjątkowe auta. Samochody te są tak naprawdę unikatami. I to wcale nie jest wyolbrzymienie sytuacji. Auta są modyfikowane zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dokonuje się na przykład zwiększenia mocy samochodu, co wpływa na to, jak szybko może się poruszać. Dodatkowo charakterystyczne jest wprowadzenie felg. Często są one ustawiane w tak zwanym negatywie. Wiele osób decyduje się na auto na glebie. Określenie jest potoczne, ale jednak od razu wiadomo o co chodzi. Samochód ma być maksymalnie obniżony.

Spotkania

Organizowane są również zloty i spoty, które zrzeszają wszystkich fanów modyfikacji, ale i klasyki. Pasjonaci mogą się spotkać i pochwalić swoimi projektami. Organizowane są konkursy, w których poszczególne auta mają szansę zdobyć nagrody. Takie wydarzenia odbywają się w całej Polsce. Głównie w sezonie wiosenno- letnim. Jednak jest to prawdziwe święto dla wielbicieli motoryzacji. Możemy tu oglądać projekty, które często wyróżniają się w skali światowej.

Jakie auta są najczęściej modyfikowane?

Jedną z najczęściej modyfikowanych marek jest BMW . Dlaczego? Po pierwsze wiele osób po prostu wysoko ceni te samochody. Po drugie znajdziemy masę części, które pozwolą nam wprowadzić nowe efekty do auta. Do tego samochody te nie należą do zbyt drogich, co powoduje, że wiele osób na nie stać. Możemy znaleźć naprawdę wiele świetnych projektów, które spowodują zdumienie w naszych oczach.
Polska scena motoryzacyjna rozkwitła bardzo w ostatnich latach. Modyfikowane auta zaczynają coraz bardziej dorównywać projektom światowym. Dlatego też mamy szansę uczestniczyć w większej ilości zlotów i spotów niż kiedyś. Naprawdę jest co podziwiać i czym się zachwycać. Nawet jeśli sami nie wykonujemy takich projektów.